Leder (Slave)
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| WEIGHT | 2.5 kg |
|---|---|
| DIMENSIONS | 379 x 50 x 263 mm |
| MODE OF OPERATION | Slave |
| LAMP | Maxspid 1W SMT LED Lamp |
| MAINS SUPPLY | 230 Volts |
| MAINS FREQUENCY | 50/60 Hz |
| FITTING CONSTRUCTION | Electro galvanished steel with epoxy powder coating |
| DIFFUSER | Fire retardant moulded acrylic |
| LEGEND | MEETING IN PROGRESS (Engraving on letter border only) other legend optional |
| MOUNTING | Wall or ceiling |
| CABLE ENTRY | Ø20mm K/O hole |
| Model | Lamp |
|---|---|
| ES/W5100 | 1W SMT LED |








